top of page

Aktuální workshopy:

Jak poznat sám sebe a přestat být sobě překážkou

 

Kdy:  29. 9. - 1. 10. 2023

Kde: Domoraj, Velké Karlovice

Příjměte pozvání na intenzivní 2,5 denní workshop, který se zaměřuje na téma "Jak poznat sám sebe a přestat být sobě překážkou".

V životě si často klademe otázky jako "Proč se mi tohle stává?" nebo "Proč si tohle dělám?", ale ne vždy dokážeme najít odpovědi. Připadá nám, že jsme uvězněni v určitých vzorcích chování a rozhodování, aniž bychom věděli, proč tomu tak je.

Lidé si pod sebe sází kaktusy, a pak se diví, kdo jim je tam dal. 

Na tomto workshopu se společně podíváme hlouběji do sebe samých a zjistíme, co nás ovlivňuje a proč si často děláme život těžší, než by být musel. Naučíme se lépe porozumět vlastním myšlenkám, přesvědčením a strachům a objevíme tak nové způsoby, jak s nimi pracovat.

Tento workshop Vám pomůže odhalit vaše vlastní překážky, které Vám brání v tom, abyste žili tak, jak skutečně chcete. Naučíte se, jak se osvobodit od negativních vzorců a rozhodnutí, a objevíte nové možnosti, jak se posouvat kupředu.

 

Workshop povedeme spolu s moji matkou Nelou a budeme společně i cvičit. Protože pohyb je život!

Těším se na vás!

Jedná se o exkluzivní koučovací zážitek s velkým množstvím přínosu pro váš osobní, partnerský a pracovní život. 

 

Cena víkendového kurzu je včetně ubytování na 2 noci 4 640,- Kč.

 

Možnost zakoupení stravy (plná penze) na místě za 855 Kč /den = pátek večeře – neděle oběd. Celkem 1.710 Kč (lze objednat výbornou veganskou či vegetariánskou stravu).

Také možnost zakoupení sauny nebo bazénu na místě za 300 Kč osoba / den.

CENA: 4 640,- Kč

Pro rezervaci místa je zapotřebí uhradit zálohu ve výši 2.700 Kč.

Zbytek ceny 1.940 Kč zaplatíte v hotovosti na místě.

Pořadatel workshopu je Tak Jinak - Morava

Reference jedné z účastnic workhopu:

Z workshopu Jak tančit se svými strachy s Daliborem a Nelou jsem byla velmi nadšená. Přijela jsem domů nabitá neskutečnou energií spolu s mnoha cennými postupy a informacemi, jak se sebou pracovat. Workshop určitě doporučuji všem, kdo stojí na místě nebo chtějí vědět jak pracovat se strachem v různých životních situacích. Díky moc, stálo to za to! Míša B.

Síla Rozhodnutí

Naučit se dělat efektivní rozhodnutí je to, co kontroluje náš celý život. Nejsou to naše podmínky, ale naše rozhodnutí, co tvaruje náš život.

 

Rozhodnost je zkrátka vlastnost, bez které se v dnešním dravém světě neobejdeme. Znamená to, že se vždy rozhodnu správně? To jistě ne, ale nedělat rozhodnutí nás učiní slabými.

Naše způsoby myšlení ovlivňují to, jak fungujeme, jak se cítíme a to vytváří celkový prožitek života uvnitř v nás. Takže zážitek našeho života a to, jak ho vytváříme máme totálně ve svých rukách.

Obsažená témata jsou: 

Rozhodnost jako klíčová vlastnost, Kvalitní a Bezpečné problémy, 2 primární strachy, Kruh problémů, Co dělat, když se objeví problém?, Práh kontroly, Proč lidé nedělají rozhodnutí?, 4 pravidla o rozhodnutí, Jak se správně rozhodovat?, Vytvoření hybné síly, Vytvoření úspěchu, Mysl, Co utváří naše chování?

Cíl kurzu:

Odnést si uvědomění, že chceme být tvůrcem našeho života, nikoli obětí. Naučíme se, jak pracovat sám se sebou a s problémy, které nikdy nezmizí. Zjistíme, jak fungujeme, co nás drží zpátky a jak se dostaneme tam, kde opravdu chceme být. 

Pro koho je určen: 

Myslím, že kurz je určen pro všechny, kteří chtějí růst a posouvat se. 

Celková cena workshopu je 10 000 Kč. Maximální počet lidí v kurzu je 10 osob. Délka vychází na 3 hodiny.

V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.

Jak využít svůj potenciál

Tak jako v životě jsou universální vzorce toho, jak fungujeme, podnikání není žádnou výjimkou. Pokud máme správnou psychologii a následujeme určité osvěčené kroky, úspěch je nevyhnutelný. Workshop přináší rozkrytí toho, jak fungujeme a představí vám důležité poznatky o tom, jak funguje podnikání. 

Obsahuje dvě části: 

1. část je více osobní (rozvoj potenciálu)

2. část je převážně o podnikání a jeho zákonitostech

Během workshopu interagujeme a sdílíme. Tím se prohloubí a posune uvažování o sobě, zefektivní se pracovní nasazení a tím i podnikání.

Obsažená témata jsou: 

Vytvoření hybné síly, Bolest a potěšení, Práh kontroly, Kruh problémů, Co utváří naše chování, Safe + Quality problems, 2 primární strachy, Superpower, Přidaná hodnota, 3 klíče k úspěšnému podnikání, Hodnotový řetězec, Nejsilnější tým (kultura firmy)

Cíl kurzu:

Odnést si znalosti praktické znalosti, jak pracovat sám se sebou a se svým podnikáním. Pokud tyto věci správně aplikujeme, jistě nás to dovede za vysněným cílem. 

Pro koho je určen: 

Pro firmy či podnikatelské skupiny, kurz je vhodný i pro jednotlivce, zkrátka pro všechny, komu by se tyto vědomosti mohly hodit. 

Celková cena workshopu je 10 000 Kč. Maximální počet lidí v kurzu je 10 osob. Délka vychází na 3 hodiny.

V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.

bottom of page