top of page

Aktuální workshopy:

Sebeláska jako Základ Lásky k Druhým​​

Připojte se k nám na koučovací workshop, který změní váš pohled na vlastní hodnotu, myšlení a vztahy kolem vás! 

Kdy: 8. - 10. listopadu 2024

Kde: Golf & Spa Kunětická Hora

Proč je sebeláska tak důležitá?

Vztah, který máme sami se sebou, je základním stavebním kamenem pro všechny ostatní vztahy v našem životě. Když se naučíme přijímat a milovat sami sebe, otevíráme tím dveře ke skutečně autentickým a naplňujícím vztahům a prožitkům. Sebeláska nám umožňuje:

 

    •    Získat vnitřní klid a rovnováhu: Když jsme spokojeni sami se sebou, dokážeme lépe čelit výzvám a stresům každodenního života.

    •    Budovat zdravé hranice: Sebeláska nám pomáhá jasně definovat a respektovat své hranice, což je klíčové pro zdravé vztahy s ostatními.

    •    Posílit sebevědomí: Když věříme sami sobě, stáváme se odolnějšími vůči negativním vlivům a kritice zvenčí.

    •    Přilákat lásku: Lidé, kteří se mají rádi a respektují se, přitahují do svého života podobně naladěné jedince.

 

Co vás čeká:

    •    Praktické techniky pro posílení sebevědomí a sebepřijetí: Naučíte se, jak pracovat se svými emocemi a myšlenkami, abyste se cítili více sebejistí a spokojení.

    •    Hluboké vhledy do psychologických vzorců, které ovlivňují nás a naše vztahy: Porozumíte, jaké vzorce chování nás ovlivňují a jak je můžete změnit k lepšímu.

    •    Interaktivní cvičení pro posílení vnitřního klidu a harmonie: Společně prozkoumáme různé techniky, které vám pomohou dosáhnout vnitřního míru a vyrovnanosti.

Workshop se zaměřuje na metody a strategie, jak lépe ovládat své myšlenky, uvědomovat si své emoce a efektivně s nimi pracovat. Pokud se naučíme pracovat sami se sebou, můžeme získat z našeho života mnohem více.

Jedná se o exkluzivní koučovací zážitek s velkým množstvím přínosu pro váš osobní, partnerský a pracovní život spojený s wellness i pobytem venku

 

Cena kurzu je 3000,- Kč
+ ubytování na 2 noci v dvoulůžkovém pokoji za speciální cenu 2600,- Kč včetně snídaně i wellness.

(pokud si přejete účastnit se kurzu ve dvou, dejte nám prosím vědět).

 

Kurzovné se platí předem, ubytování na místě. 

Pojďte se něco naučit, sdílet a užít si radost. Také budeme fyzicky cvičit. 

Těšíme se na vás,

Dalibor a Nela

Reference účastníků workshopů:

Z workshopu Jak tančit se svými strachy s Daliborem a Nelou jsem byla velmi nadšená. Přijela jsem domů nabitá neskutečnou energií spolu s mnoha cennými postupy a informacemi, jak se sebou pracovat. Workshop určitě doporučuji všem, kdo stojí na místě nebo chtějí vědět jak pracovat se strachem v různých životních situacích. Díky moc, stálo to za to!

- Míša B.

Vrátila jsem se z víkendového pobytu ve velkých Karlovicích s Nelou a s Daliborem a srším energií! Hned ráno samozřejmě po ranním cvičení ke kterému jsem se zavázala, letělo ze skříně plno věcí, které jsem už leta neměla na sobě…a je mi skvěle! Odvezla jsem si z víkendu vyčištěnou hlavu, odvahu a motto: Jestli si myslíte že něco dokážete nebo nedokážete… tak obojí je pravda! Díky Nelo a Dalibore.

- Petra K. z Tábora

Síla Rozhodnutí

Naučit se dělat efektivní rozhodnutí je to, co kontroluje náš celý život. Nejsou to naše podmínky, ale naše rozhodnutí, co tvaruje náš život.

 

Rozhodnost je zkrátka vlastnost, bez které se v dnešním dravém světě neobejdeme. Znamená to, že se vždy rozhodnu správně? To jistě ne, ale nedělat rozhodnutí nás učiní slabými.

Naše způsoby myšlení ovlivňují to, jak fungujeme, jak se cítíme a to vytváří celkový prožitek života uvnitř v nás. Takže zážitek našeho života a to, jak ho vytváříme máme totálně ve svých rukách.

Obsažená témata jsou: 

Rozhodnost jako klíčová vlastnost, Kvalitní a Bezpečné problémy, 2 primární strachy, Kruh problémů, Co dělat, když se objeví problém?, Práh kontroly, Proč lidé nedělají rozhodnutí?, 4 pravidla o rozhodnutí, Jak se správně rozhodovat?, Vytvoření hybné síly, Vytvoření úspěchu, Mysl, Co utváří naše chování?

Cíl kurzu:

Odnést si uvědomění, že chceme být tvůrcem našeho života, nikoli obětí. Naučíme se, jak pracovat sám se sebou a s problémy, které nikdy nezmizí. Zjistíme, jak fungujeme, co nás drží zpátky a jak se dostaneme tam, kde opravdu chceme být. 

Pro koho je určen: 

Myslím, že kurz je určen pro všechny, kteří chtějí růst a posouvat se. 

Celková cena workshopu je 10 000 Kč. Maximální počet lidí v kurzu je 10 osob. Délka vychází na 3 hodiny.

V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.

Jak využít svůj potenciál

Tak jako v životě jsou universální vzorce toho, jak fungujeme, podnikání není žádnou výjimkou. Pokud máme správnou psychologii a následujeme určité osvěčené kroky, úspěch je nevyhnutelný. Workshop přináší rozkrytí toho, jak fungujeme a představí vám důležité poznatky o tom, jak funguje podnikání. 

Obsahuje dvě části: 

1. část je více osobní (rozvoj potenciálu)

2. část je převážně o podnikání a jeho zákonitostech

Během workshopu interagujeme a sdílíme. Tím se prohloubí a posune uvažování o sobě, zefektivní se pracovní nasazení a tím i podnikání.

Obsažená témata jsou: 

Vytvoření hybné síly, Bolest a potěšení, Práh kontroly, Kruh problémů, Co utváří naše chování, Safe + Quality problems, 2 primární strachy, Superpower, Přidaná hodnota, 3 klíče k úspěšnému podnikání, Hodnotový řetězec, Nejsilnější tým (kultura firmy)

Cíl kurzu:

Odnést si znalosti praktické znalosti, jak pracovat sám se sebou a se svým podnikáním. Pokud tyto věci správně aplikujeme, jistě nás to dovede za vysněným cílem. 

Pro koho je určen: 

Pro firmy či podnikatelské skupiny, kurz je vhodný i pro jednotlivce, zkrátka pro všechny, komu by se tyto vědomosti mohly hodit. 

Celková cena workshopu je 10 000 Kč. Maximální počet lidí v kurzu je 10 osob. Délka vychází na 3 hodiny.

V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.

bottom of page