top of page

Síla Rozhodnutí

Naučit se dělat efektivní rozhodnutí je to, co kontroluje náš celý život. Nejsou to naše podmínky, ale naše rozhodnutí, co tvaruje náš život.

 

Rozhodnost je zkrátka vlastnost, bez které se v dnešním dravém světě neobejdeme. Znamená to, že se vždy rozhodnu správně? To jistě ne, ale nedělat rozhodnutí nás učiní slabými.

Naše způsoby myšlení ovlivňují to, jak fungujeme, jak se cítíme a to vytváří celkový prožitek života uvnitř v nás. Takže zážitek našeho života a to, jak ho vytváříme máme totálně ve svých rukách.

Obsažená témata jsou: 

Rozhodnost jako klíčová vlastnost, Kvalitní a Bezpečné problémy, 2 primární strachy, Kruh problémů, Co dělat, když se objeví problém?, Práh kontroly, Proč lidé nedělají rozhodnutí?, 4 pravidla o rozhodnutí, Jak se správně rozhodovat?, Vytvoření hybné síly, Vytvoření úspěchu, Mysl, Co utváří naše chování?

Cíl kurzu:

Odnést si uvědomění, že chceme být tvůrcem našeho života, nikoli obětí. Naučíme se, jak pracovat sám se sebou a s problémy, které nikdy nezmizí. Zjistíme, jak fungujeme, co nás drží zpátky a jak se dostaneme tam, kde opravdu chceme být. 

Pro koho je určen: 

Myslím, že kurz je určen pro všechny, kteří chtějí růst a posouvat se. 

Celková cena workshopu je 10 000 Kč. Maximální počet lidí v kurzu je 10 osob. Délka vychází na 3 hodiny.

V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.

Jak využít svůj potenciál

Tak jako v životě jsou universální vzorce toho, jak fungujeme, podnikání není žádnou výjimkou. Pokud máme správnou psychologii a následujeme určité osvěčené kroky, úspěch je nevyhnutelný. Workshop přináší rozkrytí toho, jak fungujeme a představí vám důležité poznatky o tom, jak funguje podnikání. 

Obsahuje dvě části: 

1. část je více osobní (rozvoj potenciálu)

2. část je převážně o podnikání a jeho zákonitostech

Během workshopu interagujeme a sdílíme. Tím se prohloubí a posune uvažování o sobě, zefektivní se pracovní nasazení a tím i podnikání.

Obsažená témata jsou: 

Vytvoření hybné síly, Bolest a potěšení, Práh kontroly, Kruh problémů, Co utváří naše chování, Safe + Quality problems, 2 primární strachy, Superpower, Přidaná hodnota, 3 klíče k úspěšnému podnikání, Hodnotový řetězec, Nejsilnější tým (kultura firmy)

Cíl kurzu:

Odnést si znalosti praktické znalosti, jak pracovat sám se sebou a se svým podnikáním. Pokud tyto věci správně aplikujeme, jistě nás to dovede za vysněným cílem. 

Pro koho je určen: 

Pro firmy či podnikatelské skupiny, kurz je vhodný i pro jednotlivce, zkrátka pro všechny, komu by se tyto vědomosti mohly hodit. 

Celková cena workshopu je 10 000 Kč. Maximální počet lidí v kurzu je 10 osob. Délka vychází na 3 hodiny.

V případě jakýchkoliv otázek se na mě neváhejte obrátit.

bottom of page